Далівчанка Вікторія Ковальчук стала «Міс Статистика – 2012»

На кафедрі управління проектами та прикладної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся студентський конкурс «Міс Статистика – 2012», присвячений Дню  працівників статистики.

У фінальному турі конкурсу взяли участь 12 студенток спеціальності «Прикладна статистика». Оцінювали дівчат студенти кафедри управління проектами та прикладної статистики на чолі з заступником декана з виховної роботи факультету інноваційної економіки і кібернетики, кандидатом технічних наук Антоном Велігурою.

На шляху до перемоги претендентки на звання «Міс Статистика – 2012» мали зачарувати журі своєю природною красою, розкрити творчий потенціал,  показати високий рівень знань та володіння професійними навичками. Дівчата змагалися у конкурсах «Статистика-моє життя», «About myself», «Роби як я», «Статистичні компліменти», дизайнерському та фото-конкурсі, а також конкурсі випічки. Окрім цього, визначаючи ім’я переможниці, журі оцінювало відеопрезентації учасниць і враховувало результати студентського голосування у соціальній мережі та на сайті кафедри управління проектами та прикладної статистики Далівського університету (pm.lg.ua).

За сумою балів за всі завдання абсолютною переможницею конкурсу та володаркою титулу «Міс Статистика – 2012» стала Вікторія Ковальчук. Друге місце посіла представниця  Альона Тихоненко, яка отримала титул «Перша віце-міс Статистика – 2012». Її одногрупниця, Юлія Кузнєцова, також увійшла до трійці переможниць та отримала стрічку «Друга віце-міс Статистика – 2012».

Нагадаємо, що День працівників статистики в Україні відзначається щорічно 5 грудня. Це професійне свято закріплено на державному рівні,  згідно з Наказом Президента України «Про День працівників статистики» від 2 грудня 2002 року № 1120/2002.

Підготувала: Ірина Лебедь

БІЛЬШЕ ФОТО – ТУТ