Далівчанка виборола звання «Молода людина Луганщини 2010»

Випускниця факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Людмила Петрухан стала переможницею в обласному конкурсі для молоді «Молода людина Луганщини 2010».

Конкурс проводився за підтримки Луганської обласної ради, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту, а також Луганської обласної молодіжної ради.

Для участі у конкурсі необхідно було подати пакет документів, до якого увійшли характеристики від декількох підрозділів університету; список заходів, які були проведені. Також необхідною умовою був перелік всіх нагород, отриманих за різні досягнення тощо.

Далівчанка виграла в номінації «Краща молодіжна ініціатива року», в якій представила свої роботи за студентськими ініціативами та органам студентського самоврядування.

Всього в конкурсі взяли участь понад 100 осіб. У 17 номінаціях перемогли 22 мешканці Луганщини.

Нагороджували переможців представники місцевих органів влади в День молоді на Театральній площі міста.

Підготувала: Тетяна Вауліна