Далівчанку визнали найкращим знавцем у сфері фінансово-економічної безпеки

Магістрант кафедри менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В. Даля Альона Кононова перемогла в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою».

У студентські роки Альона Кононова активно брала участь у студентських конференціях та олімпіадах з менеджменту, входила до складу Студентської ради факультету менеджменту. Минулого року магістрант посіла третє місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», входила до команди СНУ ім. В. Даля на змаганнях зі стратегічного менеджменту «Global Management Challenge» та «Global Management Challenge: захист стратегій».

На думку далівчанки, участь у студентських наукових заходах  є дуже корисною та важливою справою для професійного становлення майбутнього фахівця. Адже таким чином  можна налагодити зв’язки та поспілкуватися зі студентами та викладачами вишів з різних куточків країни, поділитися власним досвідом та отримати нові знання. Окрім науково-дослідної роботи, дівчина захоплюється різними напрямами танцю та хореографії та займається співом.

«Я вважаю, що для того, щоб досягти успіху, необхідно завжди намагатися досягти більшого та йти вперед, – поділилася Альона. – А також інколи слід слухати свою інтуїцію та підходити до прийняття рішень  творчо та з креативом, а не тільки покладаючись на свій розум».

Зазначимо, що в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» взяли участь 44 переможці І етапу олімпіади з 12 вишів Києва, Харкова, Львову, Донецька, Луганська та Сум. Окрім Альони Кононової, Далівський університет представляли магістранти кафедри менеджменту та економічної безпеки Руслан Мозговий та Надія Буткова, які були відзначені дипломом «За сприяння розвитку знань з УФЕБ» та «Сертифікатом учасниці» відповідно.

Підготувала: Наталія Осичнюк