Далівчанки ознайомилися з соціальними проектами Львова

П’ять кращих студентів кафедри менеджменту соціального забезпечення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у проекті з культурного обміну «Країна соціально-активних людей». Під час поїздки до Львова Анастасія Бобовська, Альона Фадєєва, Світлана Попик, Дар’я Стаценко та Дарина Пластініна ознайомилися з роботою соціальної сфери мыста на прикладі діяльності громадських та благодійних організацій, бізнес структур і державних установ.

Представники молодіжної платформи «Вільний простір» гостинно прийняли далівчанок, провели з ними багато часу, ділячись своїм досвідом, думками про процвітання міст, молодіжний розвиток і просто даруючи позитивне спілкування. Слід зазначити, що «Вільний простір» – це місце для зустрічі активної молоді і прояву їх ініціатив, реалізації різного роду соціальних проектів, які сприяють зростанню культури мешканців Львова та інших міст України.

Далівчанки відвідали більше десяти різних діючих проектів, спостерігаючи як соціальні проекти, втілені суспільством, працюють і досягають поставлених цілей. Найбільше студенток, як соціальних працівників, зацікавило те, що більша частина програм реалізовані за допомогою греко-католицької церкви. При особистому вільному спілкуванні з представниками церкви, дівчата були приємно здивовані, що місцеві ченці і настоятелі церкви дуже наближені до народу.

Взявши участь у програмі обміну, далівчанки повернулися додому з новими ідеями щодо поліпшення соціального життя рідного краю. Зокрема, у далевчанок з’явилися думки зі створення подібної «Вільному простору» платформи для молоді в Луганській області, тим більше, що вже існують «Вільна хата» в Краматорську і «Теплиця» у Слов’янську.