Далівчанки підкорили В’ячеслава Зайцева

Студентки кафедри легкої та харчової промисловості Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля здобули високі оцінки журі у фіналі Міжнародного фестивалю молодих дизайнерів одягу «Губернський стиль – 2009», що відбувся у Воронежі. Ганну Заяц і Світлану Святошенко нагороджено за колекцію «В очікуванні весни» в номінації «Pret-a-porter», а також за колорістичне рішення представленої колекції.

На фестивалі пропонували ознайомитися зі своїми роботами близько 150 учасників з Іспанії, Польщі, України, Білорусії, Таджикистану, Естонії і 32 регіонів Росії. Далівці вперше взяли участь в «Губернському стилі» за п`ять років його існування, але члени журі – Вячеслав Зайцев, Олександр Хилькевіч і Микола Сапелкин – вже склали високу думку про таланти молодих модельєрів університету. Про це свідчить також нагородження ректора СНУ ім. В.Даля Олександра Голубенко дипломом за активну участь і високий рівень підготовки студентів.

«Губернський стиль» є сумісним проектом Національної Академії індустрії моди, Асоціації російських художників в Парижі і організаторів фестивалю у Воронежі. Фестиваль проходив в два етапи. Перший етап – півфінал – проводився регіональними представниками фестивалю і полягав в оцінці моделей одягу на подіумі. За його результатами були визначені учасники фінального шоу. У фінальному показі визначалися кращі колекції за трьома номінаціями: «Pret-a-Porter» – стиль сучасного міста; «Креатив» – нестандартне рішення, яскраве виконання, нетрадиційність матеріалів, фактур і способів виготовлення; «Етностиль» – елементи народних костюмів і національні риси в сучасних моделях одягу. До фіналу фестивалю виданий каталог з колекціями учасників.