Далівчанки представили Східну Україну на міжнародному конкурсі молодих дизайнерів

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля представив Східну Україну на VI міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Новий колорит – 2010», що пройшов у Мукачево.

Показати свої роботи на конкурс з’їхалися представники з різних країн: України, Росії, Угорщини – понад 70 чоловік. Програму конкурсу становили кілька заходів: конкурс молодих дизайнерів, майстер-клас, а також круглий стіл та прес-конференція. Далівський університет вперше представляв Схід України. До цього року в даному конкурсі брали участь тільки представники університетів Західної України.

«Метою цього конкурсу є сприяння розвитку творчого потенціалу молодих дизайнерів, отримання ними перспектив подальшого професійного зростання. Крім того, на подібних конкурсах можна перейняти досвід своїх колег і поділитися своїми напрацюваннями», – зазначає завідувачка кафедрою легкої та харчової промисловості СНУ ім. В. Даля Інна Дейнека.

Далівський університет цього року представили студентки 5-го курсу спеціалізації швейні вироби Тетяна Потуроева, Галина Савченко і Ганна Жарововіч. Дівчата взяли участь у двох номінаціях: «Конкурс колекцій прет-а-порте» та «Конкурс одного плаття «Чудова мить».

У півфіналі взяли участь більше 70 осіб. З них було відібрано 35 молодих дизайнерів, які змогли представити на суд глядачів і журі свої роботи. Луганчанки завдяки своєму таланту також потрапили до другого туру конкурсу. Далівчанки привезли з собою колекцію «Натхнення», з якої в конкурсі одного плаття брала участь модель «Диво».

«Дівчата працювали над колекцією разом. Розробляли дизайн і колірну гаму виробів. Вона вийшла яскравою і помітною. Наші студентки за виконану роботу були відзначені дипломами », – розповіла Інна Дейнека.

Варто зазначити, що представниці СНУ ім. В. Даля є не тільки талановитими дизайнерами, але й просто красунями. Влітку цього року Ганна Жарововіч стала «Міс Луганочка-2010» на міському конкурсі.

Крім того, в майбутньому році Далівський університет візьме участь у міжнародному конкурсі «Подіум – 2011», який проводиться за участю російського метра моди В’ячеслава Зайцева.

Підготувала: Тетяна Вауліна