Далівчанки принесли Україні друге місце серед команд Європи з софтболу

У місті Дупніца (Болгарія) завершилися змагання за Кубок Європейських Чемпіонів з софтболу, на яких команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля «НІКА – Далівський університет», що представляла Україну, виборола друге місце. На рахунку софтболісток вже чотири виступи на цих змаганнях, з них двічі команда ставала володарем почесного третього місця.

Згідно правилам Кубку, змагання проводилися в двох підгрупах. У першій підгрупі далівчанки зустрілися на полі з командами із Словаччини, Болгарії та Польщі. У своїй підгрупі «НІКА» показала високий результат, обігравши дві команди, та діставши змогу зіграти три гри проти лідерів другої підгрупи.

У першій грі за призові місця далівчанки виграли у команди з Швейцарії з рахунком 7:2. У боротьбі за друге місце «НІКА» зустрілася на полі з командою із Словаччини, також обігравши їх з рахунком 11:2. У вирішальній, фінальній грі за перше місце, команда «НІКА – Далівський університет» зустрілася з командою «SQUIRRELS» (Бельгія). У запеклій боротьбі рахунок довго залишався 1:1, але, на жаль, далівчанки поступилися супротивникам з рахунком 6:1.

«Команда зіграла сильно, – відзначив тренер команди «НІКА – Далівський університет» Василь Кисиль. – До такого результату йшли поступово, враховуючи багаторічний напрацьований досвід. Тим більше, на Кубку Європейських Чемпіонів «НІКА» – вже не новачки, тому їхали з чітким настроєм боротьби за призові місця».

Нагадаємо, що команда «НІКА-Далівський університет» заснована у 1989 році на базі тоді ще Машинобудівного інституту (зараз – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля). Основний склад – студентки університету.