Print

Далівчанки розкриватимуть свій інтелектуальний потенціал на всеукраїнському рівні

 

Студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» Коледжу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анастасія Галабурда зайняла перше місце у регіональному етапі IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

Далівчанка взяла участь у номінації прикладних досліджень з гуманітарної тематики за темою «Якою може бути соціальна та моральна місія церкви в сьогоднішньому українському суспільстві?» У конкурсній роботі аналізувався стан релігії в сучасному суспільстві, розглядалися взаємини релігії й політики.

Роботи конкурсантів оцінювалися за наступними критеріями: логіка та повнота викладу матеріалу; самостійність проведеного дослідження; оригінальність, креативність та новизна роботи; обґрунтованість та практичність висновків й пропозицій; наявність посилань на досвід інших країн, які вирішили аналогічні проблеми.

«Мій девіз – вся гордість учителя в учнях, у зрості засіяного ним насіння, – відзначила науковий керівник роботи викладач вищої категорії Галина Макарчук. – Тому пишаюся результатом, що здобула Анастасія й сподіваюся на її подальшу перемогу».

Також на цьому етапі конкурсу «Новітній інтелект України» зайняли призове третє місце дві студентки Далівського університету: за гуманітарною тематикою – Анастасія Семикопитенко та за економічною тематикою – Катерина Баляба.

Зараз усі далівчанки готуються до завершального етапу конкурсу на національному рівні, яке відбудеться 9 квітня.