Далівчанки тримають лідерські позиції серед команд Луганщини з футболу

Нещодавно пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з жіночого футболу, в якому взяла учать команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Змагання проходили у Кремінній.

Суперницями на полі виступили команди з Харкова, Краснодону, Рубіжного. Загалом до збірної ввійшли 12 студенток, з котрих на поле вийшли дев’ять. У півфіналі збірна програла суперникам з Рубіжного. У напруженій боротьбі за третє місце команда виграла у дівчат із Краснодону з рахунком 1:0. У підсумку далівчанки у складі збірної Луганщини посіли третє місце.

«Дівчата зіграли сильно, – розповів тренер збірної університету з жіночого футболу Олег Гуржій. – Такої гри я навіть і не очікував. Команда формувалася зі студенток, що займаються в секції жіночого футболу, діючої на кафедрі фізичного виховання Далівського університету. Багато з них – першокурсниці з різною підготовкою».

Секція досить незвичайного виду спорту – жіночого футболу – у Далівському університеті існує вже близько чотирьох років. Тренером від початку і досі є викладач кафедри фізичного виховання Олег Гуржій. Незважаючи на жіночий склад, секція користується попитом у студенток та подає великі надії.