Далівчанки взяли участь в роботі літньої школи зі сталого розвитку

Студентки другого курсу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та постійні активні учасниці роботи Ресурсного центру зі сталого розвитку Грицина Віталія та Індиченко Катерина відвідали п’яту студентську літню школу «Сталий розвиток за участі громад», яка проходила з 18 по 22 липня 2016 року у м. Кам'янець-Подільському Хмельницької області.

Школа проводиться Освітньою мережею сприяння сталому місцевому розвитку за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Протягом п'яти днів студенти прослухали серію тренінгів щодо розвитку громад та соціальної мобілізації, працювали над питаннями мобілізації громад, цілями сталого розвитку та роботою в команді.  Кожен день був дуже насиченим, навчання починалося о 10 годині і тривало аж до самого вечора. Всіх студентів заохочували брати участь у обговореннях того чи іншого питання, висловлювати свою думку. Щовечора проводились  інтерактиви: Квест Старим містом, нічна екскурсія Старою Фортецею і, звичайно ж, гра в "Мафію".

3в-СНУ

Також студенти ознайомилися з методологією Проекту та відвідали декілька об'єктів його провадження у Новоушицькому районі. Голова районної державної адміністрації та представники громади залюбки відповіли на питання, які цікавили молодь. У цьому районі були реалізовані переважно проекти в сфері освіти.

3г-СНУ2

По закінченню літньої школи усі студенти отримали сертифікати участі від спеціаліста з моніторингу та зв’язків із громадськістю Проекту ЄС/ПРОНН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Світлани Слабінської.

3г-СНУ