Далівчанок запрошують до участі в обласному конкурсі краси

Студенток Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошують до участі в П’ятому ювілейному обласному конкурсі краси «Міс Луганщина – 2013».

Організатором конкурсу виступає Молодіжна громадська організація «Союз студентів Луганщини» за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, а також Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

У конкурсі можуть брати участь дівчата від 14 до 25 років. Фізичні параметри (зріст і вага) в положенні заходу не позначені. Конкурс проводиться в три тури: відбірковий, кастинг та фінал. Фінал відбудеться 28 березня 2013 року. Конкурсантки змагатимуться за корону в шести конкурсах: «Знайомство», «Родзинка вечора», «Бікіні», «Інтерв’ю», «Таланти», «Дефіле».

Переможниця конкурсу визначається за найбільшою сумою набраних балів у всіх конкурсах. Головні номінації конкурсу: “Міс Луганщина – 2013”, “Віце-міс Луганщина – 2013”, “Друга віце-міс Луганщина – 2013”. Переможниці в номінаціях визначаються за підсумками фіналу конкурсу відповідно до балів, які отримали конкурсантки від всього складу журі. Всі учасниці фіналу конкурсу нагороджуються грамотами, дипломами, сертифікатами та цінними подарунками.

Для участі у кастингу конкурсу «Міс Луганщина – 2013» потрібно заповнити заявку, яку можна знайти в офіційній групі http://vk.com/miss_luganshina, а також у керівників навчальних закладів Луганська та області, та відправити її на електронну поштову скриньку luganshina@mail.ru. Всі заявки приймаються до 18 лютого 2013 року.