Далівчанці Ользі Ковальовій необхідна термінова допомога

Студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Ковальова терміново потребує операції на хребті. Хребетний стовп почав у Ольги боліти ще з 12 років. Вже тоді дівчина була обмежена у русі – не могла гратися з однолітками, гірше переносила час, який відводився на навчання. В 14 їй зробили операцію. Лікарі поставили до хребта металічну конструкцію. З цим приладом вона жила 6 років і сподівалася, що скоро біль мине. Проте Ользі не тільки не стало краще, а взагалі її стан погіршився. Нижнє кріплення не витримало, і низ спини почав напухати. Вирок лікарів був однозначним – конструкцію необхідно терміново витягати. «Я питала лікарів, чому в мене така рідкісна хвороба хребта? Казали, що така доля. У мене завжди була надія на те, що ця конструкція мене врятує, і моя хвороба не буде прогресувати. І коли біль посилився, я теж продовжувала в це вірити. Але ні. Не судилося», – розповіла Ольга Ковальова. Коли конструкцію витягнули, виявилося, що вона не тільки не приносила користь, а, навпаки, зашкоджувала. Через конструкцію м’язи не могли тримати хребет та внутрішні органи. Вона кривила увесь організм вбік, через те легені та серце здавлені та трохи змістилися. Лікарі дали Ользі нову надію. Терміново потрібна інша конструкція. Операцію можуть зробити в Харківському інституті патології хребта та суглобів імені М. Ситенко. Луганські працівники охорони здоров’я допомогти дівчині відмовилися, такої складності операції вони не проводять. В Харкові гарантують 80%, що спину вирівняють. Проте з операцією затягувати не можна. Хірургічне утручання такого плану роблять тільки взимку, тоді позитивний результат більш вірогідний. Але головною проблемою в здійсненні операції виступають кошти, адже титанова конструкція створюється в США, і тільки під замовлення хворого. Ользі Ковальовій в найкоротші строки необхідно заплатити 30 тис. грн. «Ми з мамою зверталися в усі інстанції, які тільки можна. Але нас не хотіли слухати, не те, що допомагати. Мер міста Старобільськ виділив тільки 300 гривень і те, це без утримання, в «Благовісті» пообіцяли тільки 90 гривень, в Червоному хресті м. Старобільськ змогли запропонувати тільки 50 гривень. У банку у позиці відмовляють, бо у мами маленька зарплата. У пенсійному фонді просили видати пенсію за майбутній рік, але такого закону немає, і гроші не дають. У Луганській обласній державній адміністрації просто відмовили, посилаючись на те, що операція повинна проходити не в Луганську, тому ми тут ні до чого не причетні. Куди ж мені звертатися?». Ті кошти, які Ольга отримає – це лише маленька частина того, що необхідно. Оля вірить в те, що ця операція їй допоможе і вона вже назавжди забуде про свій біль. Вона хоче нормально жити, навчатися, працювати, створити свою власну родину і просто радіти життю. Якщо вам не байдужа доля Ольги Ковальової, просимо перерахувати кошти на розрахунковий рахунок у Приват банку 4405 8827 7413 7149, МФО 305 299, код ОКПО 14360570, рахунок одержувача 292 448 255 091 00.