Далівець Дмитро Семененко став призером Чемпіонату України з пауерліфтингу

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту Дмитро Семененко взяв участь в ювілейному ХХ Чемпіонаті України з пауерліфтингу. Він проходив у місті Маріуполь. За перемогу у триборстві змагалися близько 150-ти спортсменів з різних куточків України. Від Луганської області на Чемпіонат приїхали 9 представників. Студент факультету залізничного транспорту Дмитро Семененко змагався за перше місце як «юніор», але вже зі спортсменами, що давно виступають у категорії «дорослі». У нормативі «присідання зі штангою» Дмитро показав результат – 305 кг, «жим штанги у положенні лежачи» – 160 кг, у нормативі «тяга штанги» – 272,5 кг. Дмитро Семененко посів почесне друге місце. Згідно з загальним результатом – 737,5 кг, далівцю не вистачило 10 кг, щоб отримати звання майстра спорту міжнародного класу. «Цього року за перемогу боротися було важче, – поділився враженнями Дмитро Семененко. – У 2007 році я брав участь у XIX Чемпіонаті України, теж посів друге місце, але тоді я змагався за перемогу лише з юніорами». Пауерліфтингом Дмитро займається з 14 років. Почав у місті Попасна, а продовжив уже у Луганську, у СНУ ім. В. Даля, де його тренує доцент кафедри фізичного виховання Сергій Галій. За підсумком ХХ Чемпіонату України з пауерліфтингу Дмитра Семененко зараховано до збірної нашої країни. Тепер він готується до Чемпіонату Європи, який відбудеться в червні цього року.