Далівець Максим Скляр переміг на змаганнях за «Кубок Донбасу-2007» з карате

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр взяв участь у Міжнародному турнірі «Кубок Донбасу-2007» з годзю-рю карате-до (версія WKF). На змагання з’їхалися представники України, Росії, Латвії, Арменії, Азербайджану, Молдови тощо. Максим виборов золоті медалі в боях куміте (16-17 років, вага 65 кг) та куміте (вага 70 кг), у категорії ката (18 років та старше) та бронзу у ката (17 років, кадети). «Мені приємно було зустрітися зі спортсменами. Деяких я вже давно знаю, адже раніше зустрічався з ними на татамі, – розповів Максим Скляр. – Склад учасників був сильним. Деякі спортсмени беруть участь у європейських та світових змаганнях. Збірні інших країн були сильніше за тих спортсменів, які представляли Україну». З 7 років Максим займався ушу, конг-фу, а вже потім годзю-рю карате-до. Перший бій з карате-до Максима Скляра відбувся на Відкритому обласному турнірі в місті Горлівка у 2000 році. З 14 років він займається тренерською діяльністю. За весь час, який Максим займається карате, він неодноразово ставав призером як всеукраїнських, так і європейських змагань. Цього року Максим поступив на перший курс юридичного факультету Далівського університету.