Далівець Максим Скляр: «Перемога у змаганнях за Кубок України з карате – це плід моєї праці»

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр взяв участь у змаганнях за Відкритий Кубок України з карате за версією JKS (Japan Karate Shoto Federation). Боротьба відбулася в місті Донецьк, куди з’їхалися не тільки представники з різних областей України, але й спортсмени з Росії, Азербайджану тощо. В рамках змагань відбувся семінар президента Української асоціації карате з шотокану Танка Такенорі (8 Дан). Команда, до якої входив Максим Скляр, складалася з 3-х учасників. У командному куміте (16-17 років) вони вибороли золоті медалі. «Те, що я переміг у змаганнях за кубок України з карате, це не випадково, – відмітив Максим Скляр. – Я постійно тренуюся, не даю собі право на вихідний, адже інакше я втрачу свою фізичну форму. Тоді вже буде важко опинитися на п’єдесталі». 10 років Максим захоплюється східними єдиноборствами. За цей час він виборов більше 180 медалей, серед яких 12 – з чемпіонатів Європи та світу. 2004 року він почав тренувати бажаючих, серед яких була й дівчина. Цього року Максим став студентом юридичного факультету Далівського університету.