Print

Далівець Максим Скляр став найсильнішим українським каратистом

 

 Магістрант кафедри «Фінанси і кредит» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту України міжнародного класу Максим Скляр посів перше місце у фіналі Кубка України з карате WUKF.

На всеукраїнський турнір, що відбувся в Одесі, з’їхалося близько 600 спортсменів з різних регіонів країни. Максим Скляр боровся за перемогу зі спортсменами старше 18 років у розділі ката. За словами далівського каратиста, перемога у фіналі Кубка України не була для нього несподіванкою, оскільки рівень підготовки багатьох своїх супротивників він вже неодноразово перевіряв на інших українських змаганнях.

«Звичайно, міжнародні турніри, які проводяться за межами України, цікавіші та більш несподівані, – зазначив Максим Скляр. – Там ми зустрічаємося з найсильнішими спортсменами з інших країн і, змагаючись з ними, набираємося досвіду, підвищуємо свій рівень».

У фіналі Кубка України каратист брав участь не тільки як спортсмен, але й як тренер. Його 11 вихованців – членів клубу карате «Олімпієць» показали на змаганнях високі результати та посіли призові місця. У листопаді далівець успішно пройшов атестацію на 3 дан карате («чорний пояс»).

 Нагадаємо, що Максим Скляр – перший на Луганщині молодий спортсмен-каратист, який удостоївся звання майстра спорту України міжнародного класу. Він – багаторазовий чемпіон та призер Кубків світу, чемпіонатів Європи; Чемпіонатів, Кубків та першостей України з карате. На рахунку спортсмена – більше 250 нагород різних ступенів.

Підготувала: Наталія Осичнюк