Далівець Максим Скляр став срібним призером Кубка України з карате

Магістрант юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Скляр посів друге місце у Фіналі Кубка України з карате-до і кобудо версії WUKF у розділі kata дорослої вікової групи.

На змагання до Одеси з’їхалися близько 700 представників різних вікових категорій не лише з усіх куточків України, але й з Росії та Азербайджану. Оскільки турнір був підсумковим за весь 2011 рік, то на ньому зібралися найсильніші спортсмени. Луганську область у числі збірної команди представляли вісім членів спортивного клубу «Олімпієць», тренером якого є багаторазовий переможець українських та міжнародних чемпіонатів, майстер спорту міжнародного класу Максим Скляр. Не дарма Луганська збірна команда вважається однією з найсильніших в країні. Вона в черговий раз порадувала результатом, привізши більше 20 нагород, у тому числі сім з них завойовані вихованцями «Олімпійця».

«Несподіваною і неприємною була новина організаторів турніру про зміну регламенту змагань, – ділиться враженнями про змагання Максим Скляр. – Замість стандартного розкладу, тобто коли в перший день проходять всі розділи ката, у другий день – всі розділи куміте і в третій день – розділ ірюкумі-го (повноконтактні поєдинки), були проведені в перший день розділ ірюкумі-го, у другий день – всі розділи ката, а в третій день – всі розділи куміте. Багато спортсменів клубу, в тому числі і далівець Сергій Скляр, так і не встигли виступити у своїх категоріях, чим і зумовлене така мала кількість медалей, завойованих лугачанами».

Зараз Максим зайнятий підготовкою до новорічного свята для своїх вихованців і формуванням календаря виступів на 2012 рік. У його планах взяти участь у найголовнішій і знаковій події – Кубку п’яти націй, право на проведення якого виграла Україна. Максим готує команду з карате, гідну виступити влітку на цих змаганнях високого професійного рівня.

Підготувала: Наталія Вергуненко