Print

Далівець Максим Скляр увійшов до трійці найкращих каратистів України

 

Магістрант кафедри «Фінанси і кредит» Інституту економіки та фінансів Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля майстер спорту України міжнародного класу Максим Скляр посів третє місце на ХІІІ Чемпіонаті України з годзю-рю карате.

На змагання, що відбулися в Одесі, з’їхалося близько 700 найсильніших каратистів зі всієї України. Турнір включав поєдинки с дозованим та повним контактом, а також розділ «ката». Максим Скляр боровся за перемогу у віковій категорії «18-35 років». Завдяки наполегливій підготовці, він випередив своїх суперників та отримав бронзову медаль у розділі «ката».

У Чемпіонаті України далівський каратист брав участь не тільки як спортсмен, але й як тренер. Його дев’ять вихованців – членів спортивного клубу карате «Олімпієць» показали на змаганнях високі результати та посіли призові місця. Взагалі команда Максима Скляра привезла з чемпіонату 16 медалей. Наразі Максим та його вихованці готуються до Чемпіонату Європи і Кубку світу з карате, що відбудуться влітку.

«Взагалі я задоволений тим, як виступила наша команда та своїм результатом, – розповів далівець. – Але я міг би виступити краще, якби в мене було більше часу на підготовку. Тренерська робота відіймає багато сил, тому я не можу впевнено сказати, що був добре підготовлений до чемпіонату».

Нагадаємо, що Максим Скляр – перший на Луганщині молодий спортсмен-каратист, удостоєний звання майстра спорту України міжнародного класу. Він – багаторазовий чемпіон і призер Кубків світу, чемпіонатів Європи; Чемпіонатів, Кубків і першостей України з карате. Під керівництвом Максима та його брата далівця Сергія Скляра у спортивному клубі «Олімпієць» тренується вже понад 100 каратистів різних вікових категорій – від дітей трьох-п’яти років до підлітків.

Підготувала: Наталія Осичнюк