Далівець оновив навички з проектного менеджменту

Представник інституту транспорту і логістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Євген Медведєв пройшов тренінг-семінар «Школа проектного менеджменту».

Для добуття навичок з проектного менеджменту в місто Суми з’їхалися активісти, студенти, представники ініціативних груп та громадських організацій від 18 до 35 років з Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Єдиним представником Луганської області був Євген Медведєв. Захід відбувся в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Школа громадської активності» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Проектний менеджмент є дуже актуальним напрямком розвитку серед студентських ініціатив.

«Тренінг з проектного менеджменту – це гарний привід оновити свої вміння та навички, – поділився враженнями старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В.Даля Євген Медведєв. – Тим паче, що викладали висококваліфіковані фахівці. А в активній робочій атмосфері всі учасники переслідували ціль здобуття та обміну досвідом, нових знань».

Під час пятиденного навчально-тренінгового курсу  тренери Дмитро Тіщенко та Володимир Денисов за допомгою  бізнес-ігор, лекцй та мотивації надали кваліфіковану інформаційну підтримку для подальшої роботи над проектними ідеями учасників. Тренінг включав в себе опрацювання ідеї, створення проектної заявки на фінансування даної ідеї, адміністрування проектів тощо. Євген Медведєв в свою чергу представив проект, що стосувався забезпечення спеціальною літературою студентів переміщенного вишу. Також на заході відбувся захист заявок, кращі з яких отримали фінансування від організатора. 20160210pm2