Далівець отримав срібло на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля посів друге місце у Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юнаків у ваговій категорії до 100 кілограмів. Першокурсник Євген Петренко займається пауерліфтингом вже п’ять років. Вперше на тренування пішов за прикладом батька, та закохався у спорт. У чемпіонаті такого рівня взяв участь вперше. Євген добув срібло на Чемпіонаті з загальним результатом 590 кілограмів. Він виконав присідання на 240 кілограмів, жим лежачі на 135, тяга штанги – 215. «Був дуже радий перемозі, – розповів Євген Петренко. – Це добрий стимул для подальшого інтенсивного тренування, підкорення нових кілограмів штанги». На цих змаганнях він виступав у категорії «юнаки» (до 18 років включно). Наступного року він перейде у нову вікову категорію – «юніори».