Далівець отримав срібну медаль на Чемпіонаті України

Магістрант кафедри залізничного транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля В’ячеслав Кашпуллін посів друге місце на Чемпіонаті України з жиму лежачи 2012 серед юніорів у ваговій категорії 74 кг.

В’ячеслав займається пауерліфтингом вже більше шести  років. Ще з початку своєї спортивної кар’єри  він брав участь у різних змаганнях та досягав високих результатів: так, у 2006 році він виборов перше місце на Відкритому Чемпіонаті Києва з триборства, а в  2007 році став призером Чемпіонату України з триборства серед юнаків. У дитинстві він присвячував свій вільний час грі в гандбол та футбол, але ці види спорту були для нього лише тимчасовим захопленням, тому він не займався ними професійно.

У Чемпіонаті України з жиму лежачи В’ячеслав взяв участь вперше. Взагалі на початку 2012 року він планував позмагатися на Чемпіонаті України з триборства, але через спортивну травму зміг виконувати лише вправу «Жим лежачи».

«На цьому Чемпіонаті була дуже запекла боротьба за золоту медаль. Я програв спортсменові, що за результатами змагання став чемпіоном, лише п’ять кілограмів. Це прикро. Але я посів друге місце, і це значить, що я потрапив до збірної України, – розповів далівець-пауерліфтер. – Зараз ми ретельно готуємося до Чемпіонату світу, що відбудеться влітку цього року».

Тренер В’ячеслава – кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля  Сергій Галій – є найавторитетнішим спортсменом для студента. Пауерліфтер підкреслює, що Сергій Миколайович зробив дуже вагомий внесок в успіх далівця, він постійно підтримує та задає напрямок спортивного розвитку В’ячеслава, стимулює його до нових перемог.

Цього року В’ячеслав отримає диплом Далівського університету. В майбутньому він планує вдало поєднувати спортивну кар’єру з роботою за спеціальністю. Також він мріє колись встановити рекорд з якоїсь пауерліфтерської вправи. Наполегливі щоденні тренування, цілеспрямованість, підтримка тренера та дотримування  власного кредо –  «Ставити мету та досягати її!» – ось ключі до успіху далівця.