Далівець Павло Пригородов був визнаний найкращим студентом України

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Павло Пригородов став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» в номінації «Студент-науковець», представив на розгляд експертної комісії наукову роботу «Застосування технології аерозольного нанокаталіза для переробки відходів виробництва вінілацетату».

Організатором конкурсу стала ВМOО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту.

На конкурс приїхали близько тисячі студентів, що представляли понад 300 вищих навчальних закладів країни. Молоді і талановиті хлопці та дівчата змагалися за звання “Кращий студент України”, “Кращий студент-науковець України”, “Кращий студент-громадський діяч України”, “Кращий студент-спортсмен України”, “Кращий студент-журналіст України” і “Кращий студент-дизайнер України”.

Як зазначає Павло, дослідженнями в області аерозольного нанокаталіза він почав займатися ще в 10 класі під керівництвом кандидата технічних наук Діани Кутакової і доктора технічних наук, професора Марата Глікіна.

«Я свідомо обрав своїм майбутнім цей напрямок і вступив саме до Східноукраїнського національного університету, хоча за результатами захисту науково-дослідницької роботи в Малій академії наук України був відразу зарахований в декілька вузів», – розповів Павло.

Зараз Павло Пригородов є студентом магістратури хімічного факультету Технологічного інституту СНУ ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк) за спеціальністю «Хімічна технологія органічних речовин».

«Я бажаю самореалізуватися як майбутній керівник у хімічній галузі. Моє життєве кредо – слова Дмитра Менделєєва: «Без явно посиленої працьовитості немає ні таланту, ні геніїв», – поділився своїми думками далівець.