Далівець переміг у конкурсі наукових робіт з управління проектами

Студент кафедри управління проектами та прикладної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Андрій Сутковий здобув перше місце у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами».

У Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» зібралися більше ніж 60 учасників конкурсу зі всієї України. В рамках науково-практичної конференції «Управління проектами: КРОК за КРОКом» вони пройшли декілька етапів: подання дослідницької роботи, яка оцінювалася незалежними експертами, публікування тез за результатами проведених досліджень та безпосередня участь у науково-практичній конференції з презентацією та захистом роботи.

Від СНУ ім. В. Даля виступив студент кафедри управління проектами та прикладної статистики Андрій Сутковий, який виконав роботу на тему: «Правовий аспект проектного аналізу: теоретичні підходи та практичні приклади». За результатами підсумкових оцінок по кожному з етапів конкурсу його було визнано одним із переможців. Окрім диплома І ступеня далівець отримав сертифікат на право безкоштовної публікації статті у фаховому збірнику наукових праць «Управління проектами та розвиток виробництва».