Print

Далівець проходить стажування в Адміністрації Президента України

 

Доцент кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин СНУ ім. В. Даля Володимир Ноженко запрошений у Головний департамент з питань економічної політики, пройшовши конкурсний відбір на участь у Програмі стажування в Адміністрації Президента України в 2017–2018 рр.

Мета програми – надати молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у законодавчому процесі та процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах законодавчої та виконавчої влади і таким чином створити передумови для їхнього професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності. За час стажування учасники Програми освоюють цінні професійні та комунікативні навички, які сприяють досягненню цих завдань.

Програма стажування здійснює свою діяльність, керуючись принципами демократії та верховенства права, прозорості та чесності, політичної незаангажованості, відповідальності перед учасниками Програми та її партнерами. Під час стажування молоді фахівці вчаться на практиці застосовувати свої знання, вивчають процес законотворення, отримують неоціненний досвід прийняття юридичних і політичних рішень. Усе це допомагає випускникам впевнено продовжувати професійну кар'єру або наукову діяльність.

Бажаємо Володимиру Ноженку успіхів у надбанні нових знань та навичок!