Далівець пройшов тренінг в Молодіжній антикорупційній школі

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у СНУ ім. В. Даля Володимир Ноженко відвідав І та ІІ модулі Молодіжної антикорупційної школи, які були проведені Антикорупційною платформою «Інтегріті ЮА» в Ukrainian Institute for the Future.

Основною метою тренінга було підвищення обізнаності щодо міжнародних антикорупційних стандартів, принципів формування антикорупційної стратегії та навчання дієвим інструментам запобігання корупції.

Результатом роботи І модулю школи було ознайомлення з міжнародними антикорупційними стандартам, антикорупційною стратегією України та світу. Крім того, програмою школи були передбачені практичні завдання із швидкого визначення корупційних ризиків з новин у ЗМІ. Була представлена досить цікава інформація про політичну корупцію та політичні фінанси, хто і як їх контролює в Україні.

ІІ модуль Молодіжної Антикорупційної школи полягав у закріпленні отриманої інформації, а також у роз’ясненні основ e-декларування в Україні. Організатори детально зупинились на поясненні терміну «конфлікт інтересів» і визначенні обмежень, які існують в цьому плані для чиновників. Крім того, детально пояснили учасникам про корупцію під час процедури  державних закупівель та прозорість органів державної влади, які використовують відкриті дані.

Тренінг було проведено за підтримки ГО «Ліга Інтернів» та фінансової підтримки Управління молоді та спорту КМДА.

За результатом тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.