Print

Далівець – рекордсмен Європи

Викладач кафедри фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитро Семененко встановив новий рекорд Європи у присіданнях та здобув дві золоті медалі на 36-му Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Змагання, які проходили в місті Пльзень(Чехія) зібрали найсильніших спортсменів з 23 країн Європи. Далівець майстер спорту міжнародного класу Дмитро Семененко у складі збірної команди України боровся у категорії до 105 кілограм. Він продемонстрував блискучий виступ у вправах «Присідання» та «Жим лежачи», які принесли йому одразу дві європейські нагороди першого ґатунку. Підійшовши до третьої заключної частини змагань вправи «Тяга» з травмою спини, Дмитро взяв лише початкову вагу, що посунуло його з п’єдесталу у загальному заліку на четверте місце. Результати Дмитра: 410,5(1)+270(1)+325(4) =1005,5. Європейська першість стала для спортсмена «рекордною». По-перше у вправі «Присідання» Дмитро Семененко встановив новий рекорд Європи, по-друге за підсумком трьох вправ із вагою 1005,5 кілограмів здобув черговий особистий рекорд.

Нагадаємо, що Дмитро Семененко – єдиний представник Луганської області в збірній команді України з пауерліфтингу. У складі збірної він виступає з 2010 року, за цей час Дмитро виборов звання майстра спорту міжнародного класу України та став двократним чемпіоном світу та троєкратним чемпіоном Європи. Тренується спортсмен у Клубі силових видів спорту кафедри фізичного виховання СНУ ім. В.Даля під керівництвом Заслуженого тренера України з пауерліфтингу, доцента кафедри фізичного виховання Далівського університету, кандидата біологічних наук Сергія Галія та викладача тієї ж кафедри, професора, доктора біологічних наук, заслуженого працівника освіти України Валентина Ляпіна.

Підготувала: Ірина Лебедь