Print

Далівець став бронзовим призером з легкої атлетики

 

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олег Кукота зайняв ІІІ місце у змаганні з бігу на ХІІ літній Універсіаді України-2015 з легкої атлетики.

Універсіада проходила в Харкові. В ній взяли участь 441 спортсмен з 24 областей України. До складу команди Луганщини увійшли студенти групи ХТ-14д Технологічного інституту СНУ ім. В. Даля  Олег Кукота та Зуйков Євген. Олег змагався у стрибках у довжину, бігу 4х100 м та 110 метрах з бар’єрами, а Євген у метанні диска. За підсумками змагань команда студентів Луганської області посіла 11 місце. Олег Кукота у бігу 4х100 метрів виборов бронзу.

Нагадаємо, що минулого року в зимових змаганнях з легкої атлетики Олег Кукота в бігу на 60 м з бар’єрами зайняв І місце, а Євген Зуйков – ІІ місце в метанні диска і ІІІ у штовханні ядра.

Літня Універсіада з легкої атлетики проходить один раз на два роки. Вона є етапом відбору спортсменів до національної студентської збірної, яка представляє країну на всесвітній Універсіаді. У змаганнях беруть участь виключно студенти. Кращі українські спортсмени цього року поїдуть на XXVIII Всесвітню літню Універсіаду, яка відбудеться в місті Кванджу (Південна Корея) в липні, і серед них буде представляти свої рідні виш та країну далівець Олег Кукота.