Далівець став одним з кращих у Європі зі східно-корейських єдиноборств

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олег Бібіков на XXIII Чемпіонаті Європи з TaeKwon-DO ITF, який проходив у Хорватії, виборов третє місце. Змагання проходили по п’яти програмах. За перемогу змагалися представники 30 країн. Олег виступав у розділі «індивідуальний спарринг» (категорія до 78 кілограмів). За гру він провів три боя, останній з яких програв. Зараз володар бронзової нагороди закінчує другий курс за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 2006 році Олег виборов третє місце на Чемпіонаті світу та два других на Чемпіонаті Європи. «Літом планую продовжити тренування, удосконалити свою фізичну форму, – розповів Олег Бібіков. – С вересня почнуться різноманітні змагання, на які буду їхати, звісно, за перемогою».