Далівець став переможцем у Чемпіонаті України з карате

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, майстер спорту Максим Скляр зайняв призові місця на Х Чемпіонаті України з карате-до версії WUKF.

У змаганнях, які проходили в Одесі, взяли участь близько 750 спортсменів зі всіх куточків України. Боротьба спостерігалася жорстка, бо більшість учасників були досвідчені каратисти – розрядники і майстри спорту.

Максим виборов перше місце у розділі змагань ката ренгокай (показовий виступ серед коричневих та чорних поясів) у віковій групі 18+р і друге місце у розділі шобу санбон вагової категорії до 70 кілограмів.

Максим Скляр і в цьому змаганні довів, що є сильним спортсменом. Він вже багато раз перемагав у чемпіонатах України і Європи, минулого року став переможцем фіналу Кубка світу з карате і кобудо. Максим показав себе і сталим тренером. На чемпіонаті України з карате вісім його учнів отримали одинадцять призових місць.

Своєю перемогою на даному чемпіонаті Максим підтвердив своє членство в Національній збірній України, в яку ввійшов в 2007 році, та отримав право взяти участь у Фіналі кубка світу в травні місяці.