Далівець став переможцем у фіналі Кубка України з карате-до

Студент юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, майстер спорту Максим Скляр зайняв призові місця у фіналі Кубка України з карате-до та кобудо серед дітей, кадетів та дорослих версії WUKF.

Максим виборов перше місце у розділі змагань шобу санбон (до 6 очок) у віковій групі 18+р та ваговій категорії до 70 кілограмів і третє місце у ваговій категорії до 75 кілограмів. У розділі змагань ката у віковій групі 18-35 років він зайняв друге місце.

Максим Скляр і в цьому змаганні довів, що є сильним спортсменом. Він вже багато раз перемагав на кубках України і чемпіонатах Європи. Максим показав себе і сталим тренером. У фіналі Кубка України з карате-до та кобудо його учні також отримали призові місця. Сергій Скляр у розділі змагань шобу санбон у віковій групі 15-17 років отримав перше місце у ваговій категорії +75, друге місце – у ваговій категорії до 75 кілограмів і третє місце – у ваговій категорії до 70 кілограмів.

Фінал Кубка Украіни був підсумковим у цьому році. Переможці турніру увійдуть у національну збірну України для участі в Чемпіонаті Європи, що відбудеться у Португалії в квітні наступного року.