Print

Далівець став переможцем Всеукраїнського конкурсу з транспортних технологій

 

Студент третього курсу кафедри транспортних систем факультету транспортних систем і логістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Павло Шевченко став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології». Науково-практична конференція ІІ туру галузевого конкурсу проходила у місті Кременчук. Організатором виступило Міністерство освіти і науки України.

Цього року на конкурс було подано 54 студентських наукових роботи 65 авторів, що надійшли з 18 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступили 17 студентів з 10 вищих навчальних закладів. Єдиним представником луганських вишів, який пройшов у фінальну частину, став далівець Павло Шевченко. Він представив конкурсній комісії роботу «Удосконалення організації процесів в системі доставки бетонних сумішей на базі імітаційної моделі».

У науковому дослідженні розглядалося питання організації процесів в логістичній будівельно-транспортній системі. З цією метою була проаналізована робота рухомого складу в системі постачання однорідних будівельних вантажів та статистичні данні роботи рухомого складу. А в результаті виявлені закономірності у визначених підсистемах у циклі транспортного процесу, побудована імітаційна модель процесу перевезення бетонної суміші та надані практичні рекомендації щодо застосування імітаційної моделі доставки однорідних будівельних вантажів на будівельні об’єкти.

Керівником наукової роботи виступила доцент кафедри транспортних систем СНУ ім. В. Даля, кандидат технічних наук Олена Кічкіна. Спільно із нею був розроблений даний проект спрямований на оптимізацію плану використання рухомого складу, покращення координації дій суб’єктів транспортно-будівельного процесу та зменшення витрат на перевезення. Проведене дослідження є актуальним у будь-якому регіоні України та в майбутньому може бути реалізоване на підприємствах міста й області.

Підготувала: Ірина Лебедь