Далівець став призером міського турніру з шашок

Луганська освітня асоціація школярів та студентів “Євроклуб” кафедри іноземних мов Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля провела відкритий міський турнір з шашок серед учнів і студентів.

За перемогу змагалися команди шкіл, ліцеїв, училищ та університетів Луганська та області. Далівський університет був представлений студентами, які входять до складу «Євроклуба». Всього за шашковими дошками зійшлися тридцять учасників. Суддею змагань став президент обласної федерації шашок, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР Анатолій Міхайловський. Він не тільки справедливо розсудив хід партій, але й провів майстер-клас шашкового спорту для усіх присутніх.

Турнір проводився за олімпійською системою «на вибування». Учасники грали між собою бліц-партії – по 10 хвилин. У результаті визначилися три переможці: перше місце завоював Євген Перепечай з Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту, друге місце посів Андрій Ватулін з Луганського обласного багатопрофільного ліцею, а далівець Комрон Бобоєв виборов третє. На змаганнях був присутній почесний гість Михайло Шевченко – наймолодший призер чемпіонату світу з шашок на стоклітинній дошці серед юнаків. Михайло – багатократний призер чемпіонатів України, який тренується під керівництвом Анатолія Міхайловського також провів майстер-клас у кінці змагань, це був сеанс одночасної гри.

Нагадаємо, що за ініціативи «Євроклубу» вже було проведено два подібні турніри з боулінгу та тенісу, а надалі заплановано проведення змагань з шахів та майстер-клас з більярду.

Підготувала: Ірина Лебедь