Далівець став призером Всеукраїнського Відкритого Чемпіонату

Студент третього курсу факультету електротехнічних систем Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Колосков посів друге місце на Відкритому Чемпіонаті ВПА Україна  2012 з пауерліфтингу та жиму лежачи без екіпірування серед чоловіків Аматорського дивізіону, вікова категорія Т 18-19, вагова категорія до 82,5 кг.

Відкритий Чемпіонат ВПА Україна 2012 був другим відбірним етапом до участі в RAW Чемпіонаті світу ВПА 2012, а його переможці увійшли до збірної України з пауерліфтингу.

Олександр ще з дитинства захоплюється спортом: з чотирирічного віку він займався легкою та важкою атлетикою, боксом та рукопашним боєм. Останні два роки далівець присвятив самостійним заняттям пауерліфтингом.

У 2010 році Олександр Колосков на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачи посів перше місце в номінації «Триборство» та  друге місце в номінації «Жим лежачи». Наступного року на всеукраїнських змаганнях він показав ще кращі результати: далівець здобув перемогу в номінаціях «Триборство» та «Жим лежачи». У березні 2012 року на Відкритому Чемпіонаті  ВПА Україна  2012 з пауерліфтингу та жиму лежачи Олександр отримав золоту медаль у номінації «Триборство» та срібну  – в номінації «Жим лежачи».

Наразі Олександр готується до RAW Чемпіонату світу ВПА 2012, який відбудеться 24-27 травня в Луцьку. Секрет успіху спортсмена –  виснажливі та наполегливі тренування п’ять разів на тиждень.

Підготувала: Наталія Осичнюк