Далівець став триразовим чемпіоном України з плавання в ластах

Студент п’ятого курсу Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) майстер спорту Денис Левін завоював три золоті медалі та одну срібну на Чемпіонаті України з плавання в ластах.

Змагання проходили в Київському Палаці підводного спорту. Найсильніші підводники з шести областей боролися за право захищати Національну збірну команду України на Чемпіонаті Світу, який проходитиме в м. Янта (Китай) в липні цього року.

Луганську область на цих змаганнях представляли три спортсмени з Сєвєродонецької СДЮСТШ «Садко», серед яких – майстер спорту Денис Левін.

У результаті чотириденної боротьби Денис став триразовим Чемпіоном України. Він переміг на дистанціях: 100 м плавання в ластах, 100 м плавання з аквалангом, 50 м пірнання і був другим на 50 м плавання в ластах. До того ж Денис вперше показав результат, що перевищує норматив Майстра спорту міжнародного класу на двох дистанціях.

Як кращий серед кращих, Денис Левін потрапив до основного складу збірної команди України, яка візьме участь у Чемпіонаті Світу в Китаї.