Далівець став єдиним представником Луганщини на міжнародній ІТ – олімпіаді

Студент третього курсу кафедри комп’ютерних наук Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Петер Акереле став єдиним представником вишів Луганської області – учасником фіналу Міжнародної олімпіади в сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації «IT-Планета 2012/13».

Змагання з інформаційних технологій стартували у жовтні 2012 року та проходили на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Знання студентів оцінювалися у різних сферах комп’ютерних наук. Акереле Петер виконував завдання напряму «Олімпіада Oracle з програмування: SQL». На всеукраїнському етапі олімпіади далівець показав високі результати та здобув диплом ІІІ ступеню. Це дозволило йому увійти до складу української команди та виступити на міжнародному рівні конкурсу. У фіналі «IT-Планета 2012/13» за звання найкращого боролися майже 120 учасників з Росії, України, Казахстану та Білорусі. Акереле Петер був єдиним представником вищих навчальних закладів Луганської області.

Нагадаємо, що олімпіаду у сфері інформаційних технологій «ІТ-Планета» було засновано у 2007 році в Російській Федерації. У 2010 році даний проект став міжнародним та охопив Росію, Україну та Казахстан, а в 2011 році до нього приєдналася Білорусь. Олімпіада спрямована на зближення інтересів бізнесу, освіти, науки та держави, підвищення якості освіти у сфері інформаційних технологій, підтримку ініціативної та талановитої молоді.

Підготувала: Наталія Осичнюк