Далівець увійшов у трійку призерів у чемпіонаті України з пауерліфтингу

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ігор Маркін взяв участь у чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів вищих закладів освіти. З 45 вищів України у чемпіонаті з пауерліфтингу команда СНУ ім. В. Даля посіла 12 місце. Змагання відбулися в місті Кременчук. Команда Далівського університету, до якої входив Ігор Маркін, складалася з 6 учасників. Ігор виборов третє місце у ваговій категорії 82,5 кілограмів з результатом 695 кілограмів у сумі триборства. «В цілому я підсумком боротьби задоволений. На змаганнях суперники були сильними, – поділився враженнями від чемпіонату студент СНУ ім. В. Даля Ігор Маркін. – Можу визнати – було не легко. Цим досить гарним результатом зробив «новорічний подарунок» своїм батькам».