Далівець ввійшов до п`ятірки стипендіатів імені В`ячеслава Чорновола

У конкурсі на отримання академічної стипендії імені В.М. Чорновола виграв студент третього курсу факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету Денис Бобр. Таким чином, далівець ввійшов до п’ятірки кращих студентів факультетів журналістики вищих навчальних закладів України.

За час навчання Денис показав себе як багатогранна особистість: відмінник навчання, творча людина, займається благодійною діяльністю. Денис переміг в обласному молодіжному конкурсі публіцистичних творів «Гостре перо-2010», багато разів виступав у регіональних та всеукраїнських науково-практичних конференціях студентів з проблем засобів масової інформації. Серед його досліджень – вивчення еволюції ЗМІ в умовах системної кризи в Україні, на основі якого далівець запропонував працівникам преси шляхи виходу з кризи.

Денис, як член групи творчої молоді «Діти роси», є редактором і автором матеріалів літературного журналу «Індиго» та інтернет-видання «Palindrome» (Луганськ). До речі, «Паліндром» поки що єдиний інтернет-журнал для луганської молоді. Найбільший інтерес для Дениса представляє написання матеріалів на суспільно-політичну тематику.

У вільний час далівець захоплюється спортом: спортивною гімнастикою, шахами, гирьовим спортом, футболом. До речі, у командному заліку студентської універсіади з гирьового виду спорту він здобув третє місце.

Ще одну сторінку життя Дениса займає благодійна діяльність. Наприклад, цього літа група творчої молоді «Діти роси», засновником якої є студент 3 курсу філософського факультету СНУ ім. В.Даля Альберт Морозов, провела парад клоунів, фестиваль «Цунамі живого звуку», кінопоказ на соціальну та молодіжну тематику під відкритим небом. Сума, зібрана під час цих акцій, буде передана онкогемматологічному відділенню дитячої обласної клінічної лікарні для придбання спеціального крісла-каталки.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України Положенням від 26 квітня 2003 року № 633 «Про заснування академічної стипендії імені В.М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів» ввів 5 стипендій імені В’ячеслава Чорновола для кращих студентів факультетів журналістики вищих навчальних закладів України. Стипендія імені В’ячеслава Чорновола призначається студентам денної форми навчання факультетів журналістики державних вузів, які найбільш відзначилися у навчанні і творчій роботі, починаючи з другого курсу. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту спільно з Національною спілкою журналістів відбирає кандидатів, представлених вузами, на отримання стипендії.

Підготувала: Наталія Вергуненко