Далівець виборов золото на всеукраїнських змаганнях з шахів

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Станіслав Блєднов переміг у Перших Спортивних студентських іграх вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Станіслав восени минулого року отримав звання Міжнародного майстра з шахів, вище якого – тільки гросмейстер. Займатися шахами почав десять років тому. П’ять з них є капітаном збірної команди з шахів Далівського університету. Зараз він закінчує університет за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі». «Шахи для мене – це передусім хобі, – розповів Станіслав Блєднов. – Зараз я планую поєднувати гру з працею за спеціальністю. Життя розставить свої пріоритети. У будь-якому разі шахи кидати не буду». У змаганнях взяли участь чотирнадцять команд з різних куточків України. Станіслав виступав у збірній команді. За підсумками гри в особистому підрахунку він посів перше місце. «Кар’єра шахіста – така ж чорно-біла, як і дошка, – розповів старший викладач кафедри теоретичної та прикладної механіки тренер збірної команди СНУ ім. В.Даля майстер ФІДЕ Олександр Коваленко. –Самих перемог не може бути. Станіслав дуже старанний та наполегливий. Стати Міжнародним майстром з шахів на студентській лаві – це велике досягнення».