Далівец визнаний сильнішим юнаком в Україні

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитро Семененко в індивідуальному підрахунку виборов перше місце на чемпіонаті України 2009 року з пауерліфтингу серед юніорів. Змагання проходили в місті Коломия Івано-Франківської області. За перемогу змагалися близько 200 учасників з різних міст України.

На цьому чемпіонаті Діма вперше в своїй спортивній кар`єрі виступив в новій категорії – 90 кілограма. Крім того, він перевиконав норму майстра спорту міжнародного класу. На змаганнях він став першим в сумі триборства. В цілому Діма «зібрав» 837,5 кілограма; з них 345 – присідання зі штангою, 190 – жим лежачи, 302,5 – тяга штанги. Це вже не перша велика перемога: він має за плечима перше місце на XXIV чемпіонаті Європи серед юніорів.

Сам він родом з Попасної. Ще в чотирнадцять років він за братом прийшов в спортзал. Спочатку просто копіював його вправи, пізніше зайнявся пауерліфтингом професійно. Зараз переможець вчиться на другому курсі СНУ ім. В.Даля, де з успіхом оволодіває азами спеціальності «Пересувний склад і спеціальна техніка залізничного транспорту».

«На перших змаганнях були моменти, коли після невдач хотілося все кинути, – розповів Діма. – Зараз я розумію, що перемога, як і поразка – це результат. В обох випадках потрібно працювати і працювати».

Саме підготовкою до наступних змагань зараз займається Діма. А вершиною, яку він спробує підкорити, буде чемпіонат Європи, запланований на червень поточного року.