Далівець запропонував спосіб оздоровлення студентів спеціальних груп на міжнародному форумі

Доцент Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Віктор Пащенко взяв участь у Європейському Форумі «CONGRESS-EUROMEDICA – 2013», що проходив у Ганновері (Нижня Саксонія, Німеччина).

У конгресі, присвяченому всебічним аспектам медичного обслуговування та освіти, а також впровадженню сучасних знань у галузі медицини в практику охорони здоров’я, взяли участь науковці, лікарі та фармацевти з Німеччини, США, Ізраїлю, а також країн Східної Європи та  Прибалтики. Віктор Пащенко на науковому заході представив доповідь «Спосіб оздоровлення, профілактики та реабілітації студентів спеціальних медичних груп вишів з вегето-судинною недостатністю», а також презентував виставку своїх наукових розробок.

Нагадаємо, що Віктор Пащенко – автор 315 наукових робіт, 15 монографій і 450 раціоналізаторських пропозицій, а також цілої низки винаходів та патентів, 43 з яких впроваджено у практику медичної та фізичної реабілітації в різних країнах світу. Деякі з його розробок відзначені Срібної іменною медаллю німецького вченого-академіка Макса Петтенкофера та Дипломом за видатні заслуги в наукових дослідженнях. Винаходи далівського вченого використовуються в 15 галузях медицини.