Далівка прийняла участь у семінарах за Програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні

Старший викладач кафедри української філології та журналістики Анна Галенко взяла участь у серії семінарів з професійного розвитку викладачів ЗВО, які  були організовані Програмою імені Фулбрайта в Україні та БО «Українське фулбрайтівське коло» за підтримки Посольства США в Україні. Викладачі внутрішньо переміщених університетів мали можливість зустрітися у чотирьох містах: Вінниці, Києві, Харкові та Дніпрі протягом лютого-квітня та прослухати інтенсивні курси.

Свій доробок на семінарах представляли непересічні особистості, випускники Програми  ім. Фулбрайта. Вразили такі нові теми в науці, що є надзвичайно актуальними у сучасній Україні, зокрема  про терапію мови і мовлення, або ж когнітивно-мовленнєву терапію та відновлення мовлення тих, що постраждали від бойових дій. На семінарі «Університетське управління, міжнародна співпраця та партнерство з американськими університетами» дискутували про майбутнє університету та його метаморфози; як освіта відповідає потребам міленіалів; про спільні американсько-українські університетські проекти; про право інтелектуальної власності в академічному середовищі.

На семінарі «Американська культурна дипломатія: сучасні американська література та мистецтво», говорили про культурну дипломатію України та міжнародний досвід; американську та українську парадигми пам’яті; художню творчість та видавничий бізнес; про українських письменників у США. Переконалися, що українська література є відомою у світі та є важливим елементом культурної дипломатії.

Тема інтеграції знань, відкриття нових напрямів роботи науковців та університетів стала провідною на цих зустрічах.

Проект спрямований на ознайомлення з можливостями Програми та умовами участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США (більше інформації на сайті: www.fulbright.org.ua) та наведення реальних прикладів досвіду, що змінює життя.

Учасники семінарів, які стали частиною фулбрайтівської родини, надзвичайно вдячні організаторам заходів та Програмі академічних обмінів ім. Фулбрайта за надану можливість набуття нового досвіду, нових контактів  в освітньо-науковому середовищі та відкриття нових можливостей.