Print

Далівки навчалися медіаграмотності

 

Співробітниці СНУ ім. В. Даля Каміла Абузарова (відділ по зв’язкам з громадськістю) і Ірина Дойшле (відділ міжнародних проектів і програм) у складі групи представників Луганської і Донецької областей взяли участь у тренінгу «Робота з медіа для громадських активістів», який пройшов у Святогірську.

Учасники тренінгу оволоділи практичними навичками щодо взаємодії зі ЗМІ і журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та медіапланів. Було обговорено питання важливісті брендування організації та наявність контент-плану для ведення сторінок у соціальних мережах.

Як зазначили тренери, правильно складений медіаплан – це запорука успіху будь-якої організації. Учасники ж відзначили, що складання прес-анонсів/релізів, медіаплану – це певний алгоритм, дотримання якого зробить процес їх створення не складним і має привести до продуктивних результатів.

 Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції і Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії і Японії.

Тренери проекту: Тетяна Вергун (голова ГО «Медіапростір Україна») і Андрій Мітяєв (розробник і адміністратор веб-платформи «Громадськість Луганщини і Донеччини»). Спікери: Максим Кицюк, Ганна Борова (спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру). Світлини: Сашко Симоненко.

#UNRPP