Далівки взяли участь у ІІ Міжнародному освітньому форумі «Кращі освітні практики: Україна, Європа, світ»

Науково-викладацький склад кафедри хімії та охорони праці СНУ ім. В. Даля став учасником ІІ Міжнародного освітнього форуму «Кращі освітні практики: Україна, Європа, світ», присвяченого Міжнародному дню освіти. Головна тема форуму: Розвиток дистанційної освіти та цифрових технологій в освіті.

Організаторами форуму виступили Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME у співпраці з Інститутом соціально-економічних ініціатив та Науково-освітнім центром «Науково-дослідницька служба». Учасниками від СНУ ім. В. Даля стали доцентка, к.т.н. Олена Корчуганова (доповідачка), доцентка, к.т.н. Ольга Любимова-Зінченко, завідувачка кафедри, к.т.н. Раїса Заіка.

На форумі обговорювалися наступні питання:

1. Вища освіта в епоху глобалізації: найкращі практики, інновації, ефективність. Адаптованість до нових умов під час пандемії та карантину.

2. Загальна середня освіта та формування особистості у 21-му столітті: завдання, методи, технології та нові підходи. Організація та поліпшення якості дистанційної середньої освіти.

3. Професійна вища освіта: інтеграція теорії та практики. Адаптація до сучасних реалій.

4. Дошкільна освіта: педагогічна майстерність, ефективні педагогічні методи та прийоми.

Цього року у форумі взяли участь понад 150 учасників з різних країн світу: України, Польщі, Мальти, Швейцарії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Франції, Китаю, Чехії, Йорданії, Грузії, Албанії, Індії, Естонії, Ізраїлю, США, Канади.