Далівська формула успіху від студентської інтелектуальної еліти

У межах Форуму науки та напередодні Днів науки на факультеті масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся круглий стіл «Формула успіху: моделі ефективної наукової діяльності студентської молоді».

Близько 20 студентів, кількість яких кожного року збільшується, ділилися своїми враженнями, науковими досягненнями та секретами успіху один з одним та з викладачами факультету. Кожен виклав свій «маленький секрет».

Так, студент-політолог Дмитро Салабай привіз до Луганська I місце, яке він посів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з політичних наук (конкурс проводився у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.  Федьковича). Під час обміну думками він запевняв, що найголовніше  – донести до слухачів головну думку, ідею своєї роботи.

Майбутні політологи Артем Дудкін та Юлія Родченко, які брали участь у Всеукраїнській студентській науковій олімпіади з політології в Острозі, окрім фото привезли ще й ідеї щодо перетворення Луганська у місто європейського типу. Вони впевнені, що успіх залежить від здорового способу життя, і закликають обрати його усіх студентів Далівського університету.

З кафедри журналістики Ксенія Калугіна виборола II місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування в Українській академії друкарства, яка проходила у Львові, та  X місце на Всеукраїнській студентській науковій олімпіади з журналістики, видавничої справи та редагування у Сумах. Її формула успіху – правильно розподілити час, щоб скрізь встигнути.

Також відзначилася Олена Бугайова – вона увійшла у десятку призерів Всеукраїнської студентської наукової олімпіади з журналістики, видавничої справи та редагування, яка проходила у Сумському державному університеті (з огляду на кількість учасників – 70 осіб – це значний результат). Олена до формули успіху додала своє лаконічне «вірити у власні сили». На тій самій олімпіаді Маргарита Герфанова та Яна Лігус    узяли IX місце.

Кафедра соціології представила п’ятьох переможців у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт. Серед них Олександр Звонок та Любов Сапаєва, які посіли ІІ та ІІІ місце відповідно. Вони є неодноразовими переможцями студентських наукових конкурсів та олімпіад і бачать успіх у реалізації амбітності та наполегливості, а також у досвіді наукових керівників, які спрямовують ці якості молодих дослідників у конструктивне русло.

Окрім перемог та нагород дівчата і хлопці ділилися власними враженнями щодо поїздок – вони побували у Києві, Львові, Сумах, Чернівцях, Донецьку, Тернополі, Острозі. До речі, олімпіада з політології проходила у Далівському університеті.

Підготувала Ганна Мірошниченко,

студентка ІІ курсу спеціальності журналістика