Далівська наукова робота з транспортних технологій знову стала переможною

Cтудент кафедри транспортних систем Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) Денис Іванов зайняв третє місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Транспортні технології».  До участі у конкурсі було відібрано наукове дослідження, яке б вирішувало задачі організації роботи складу в умовах невизначеності або несталої інформації. Саме задачі організації роботи розподільчих логістичних центрів та раціональне використання транспортних засобів в обробці вантажів є актуальнішими у зв’язку з розвитком логістики в Україні.

Денис навчається на третьому курсі, але в конкусі наукових робіт бере участь вперше. Під керівництвом доцента кафедри транспортних систем, кандидата технічних наук Олени Кічкіної, Денис представив на конкурс наукове дослідження «Моделювання складських процесів на базі нечіткої логіки». Використання новітніх методів моделювання процесів аналізу функціонування складів та логістичних центрів, застосування інформаційних технологій та принципів логістики відкриває резерв підвищення ефективності за рахунок більш точного аналізу ситуації, прогнозу та забезпечення підтримки прийняття рішень логістом. Тому метою дослідження далівцем стала розробка апарату аналізу технологічних параметрів та прогнозування часу виконання транспортно-складських операцій в умовах наявних потужностей та інформаційної невизначеності. При цьому Денис при моделюванні технології складського обслуговування запропонував використовувати моделі нечіткої логіки.

Слід зазначити, що студенти кафедри транспортних систем вже четвертий раз беруть участь у конкурсі наукових робіт. І щоразу займали призові місця. Крім того, студенти кафедри щорічно ставали стипендіатами конкурсу «Завтра. Ua» фонду Пінчука.