Далівська студентка – стипендіатка програми Фонду Конрада Аденауера в Україні

Студентка юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга Нікітіна представила наш університет на урочистому відкритті у Харкові офісу Фонду Конрада Аденауера та нагородженні дипломами стипендіатів програми для студентів східноукраїнських університетів.

Програма підтримує та фінансує студентів, що мають високі показники у навчанні та беруть активну участь у соціально-політичному житті країни.

Відбір учасників проходив у декілька етапів. Після перевірки документів на відповідність вимогам, учасників, які пройшли перший етап, було запрошено на співбесіду англійською або німецькою мовами в офісі Фонду.

За результатами співбесіди відбірковою комісією було прийнято рішення та повідомлено про результати конкурсу учасників.

Нагородження нових стипендіатів та стипендіаток відбувалося в рамках урочистого відкриття регіонального представництва Фонду Конрада Аденауера в Харкові у присутності Голови Фонду Конрада Аденауера проф. д-р Норберта Ламмерта, Президента Німецького Бундестагу 2005-2017 р.р.

Святковий захід відкрив керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Харків) Тім Б. Петерс.

Також на урочистій церемонії з вітальним словом виступила Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична та Регіональний координатор Уповноваженого з прав людини у Донецькій та Луганській областях Павло Лисянський.

По завершенню урочистої частини 28 нових стипендіатів та стипендіаток із закладів вищої освіти Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та підконтрольних українському уряду територій Луганської та Донецької областей отримали сертифікати про прийняття до стипендіальної програми Sur-Place Фонду Конрада Аденауера в Україні (Харків).