Далівські архітектори на конференції «Архітектура історичного Києва»

Завідувач кафедри архітектури і містобудування ННІ транспорту і будівництва СНУ ім. В. Даля Сергій Симонов та доцент кафедри Олег Черних разом зі студентками першого курсу Ольгою Трихліб та Ганною Лащініною були запрошені на V міжнародну науково-практичну конференцію «Архітектура історичного Києва. ВІМ та Інформаційні технології в архітектурі», яка проходила у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Учасників конференції привітав ректор КНУБА Петро Куліков і проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Володимир Ткаченко, а також Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

У конференції взяли участь більше ста учасників з шести країн, які виголосили 91 доповідь, в тому числі 6 стендових доповідей магістерських робіт з Краківської політехніки. Під час конференції було проведено чотири майстер-класи.

Доктор технічних наук, член-кореспондент Української Академії Архітектури професорка КНУБА Алла Плешкановська передала до бібліотечного фонду СНУ ім. В. Даля та кафедри архітектури і містобудування монографію «Епохи та міста».