Далівські читання в Східноукраїнському університеті

Сьогодні в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля в рамках програми Далівських читань відбулася науково-практична конференція «Ідеї В. І. Даля: історія й сучасність». Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доктор технічних наук, професор, академік Академії педагогічних наук України Олександр Голубенко у своєму привітальному слові відзначив: «Щороку ми проводимо цю конференцію. Це данина пам’яті нашому великому земляку. І хочу, щоб результати якимсь образом продовжили ту справу, якою займався Володимир Даль. Для студентів Далівські читання – ще одна можливість довідатися про щось нове, одержати знання, за якими вони прийшли в університет». На конференції виступив начальник управління освіти й науки обласної державної адміністрації Ірина Цимбал. Голова ради Асоціації засобів масової інформації України Віктор Петренко повідомив на конференції, що планується цикл передач про великих особистостей 19-20 сторіч. І Володимир Даль заслуговує серію програм про його життя й творчість. Відбулося нагородження орденом «Знак Згоди» третього ступеня тих, хто робить усе, щоб інформаційний простір розвивався, щоб у ньому працювали грамотні фахівці. Цим орденом були нагороджені Олександр Голубенко й Микола Євдокимов. Крім того, почесною грамотою був нагороджений директор департаменту міжнародних зв’язків ВНУ ім. В. Даля Валентин Гончаров «За великий особистий внесок у підготовку кадрів для засобів масової інформації, удосконалювання міжнародних зв’язків у сфері ЗМІ й підвищення їхньої ролі в житті світового співтовариства». Факультету масових комунікацій були подаровані книги й відеомагнітофон. Зі своїми доповідями на Далівських читаннях виступили директор Центра далезнавства ВНУ ім. В. Даля Ірина Зайцева, професор кафедри автоматики й систем керування Борис Локотош, завідувачка Євпаторійським відділенням Кримської філії ВНУ ім. В. Даля Вікторія Струніна. По завершенню конференції відбувся перегляд спектаклю студентського театру університету «Життя, присвячене слову».