Далівські каратисти отримують високі нагороди у змаганнях

Команда з Сєвєродонецька зайняла ІІ місце серед команд-учасників у Відкритому Кубку з Японського сьотокан карате “ЯСК-2015”. З 18 спортсменів у її складі боролися четверо студентів-другокурсників Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ігор Лобода, Катерина Селихова, Євген Прибильський і Ксенія Бут.

За підсумками змагань, Ігор Лобода став володарем двох перших місць у номінаціях індивідуальне ката і куміте, а також отримав кубок за відмінні результати. Катерина Селихова зайняла перші місця в номінаціях індивідуальне і командне ката. Євген Прибильський здобув третє місце в індивідуальному ката і перше в командному. Ксенія Бут на бронзу виконала індивідуальне ката.

Під керівництвом тренера Георгія Акоподжаняна сєвєродонецька команда отримала на змаганнях високі результати. Вона привезла додому з Києва 16 золотих медалей і тільки на одну поступилася господарям, тим самим зайнявши друге місце серед команд-учасників. Слід зазначити, що Ігор Лобода – кандидат у майстри спорту, а інші три спортсмена-далівців є новачками.