Далівські науковці на міжнародній конференції у Латвії

Науковці СНУ ім. В. Даля розширюють міжнародні зв’язки та підтримують старі контакти. На конференції «Інформаційні технології та менеджмент 2018» у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (ISMA University, Рига, Латвія) було представлено розробки вчених нашого університету.

Співпраця з ISMA University розпочалась у рамках європейського проекту Tempus INTOUR у 2009 році. За 9 років викладачі та студенти СНУ ім. В. Даля пройшли стажування, вчені університету стали членами оргкомітету та співорганізаторами міжнародних конференцій в ISMA University.

Завідувач кафедри міжнародної економіки і туризму Юрій Д’яченко

Цього року завідувача кафедри міжнародної економіки і туризму Юрія Д’яченка було запрошено відкрити пленарне засідання конференції із доповіддю «Функціональна структура автономного когнітивного агенту», яка була підготовлена разом із завідувачем кафедри комп’ютерних наук та інженерії Інною Скаргою-Бандуровою, професором кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Олегом Соловйовим та докторантом Шуменського університету (Болгарія) С. Варбановим.

Також було обговорено шляхи співробітництва із закладами вищої освіти в освітній та науковій сферах, можливості організації стажування українських студентів в Латвії.